+48 32 722 41 25 biuro@gatner-cnc.pl

Praca

Operator -ustawiacz frezarki – tokarki cnc

Miejsce pracy: Gliwice (okolice), Przyszowice (pow. gliwicki)

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie detali na maszynach sterowanych numerycznie zgodnie z wymogami produkcyjnymi i jakościowymi,
  • przygotowywanie, ustawianie parametrów, obsługa i nadzorowanie pracy maszyn,
  • dobór przyrządów do mocowania detalu, dobór i wymiana narzędzi,
  • programowanie maszyn CNC,
  • prowadzenie i kontrolowanie dokumentacji produkcyjnej.
  • współpraca z technologami/programistami,
  • dbanie o prawidłowy stan techniczny maszyn oraz porządek w miejscu pracy.

Wymagania:

  • wykształcenie kierunkowe-mile widziane,
  • znajomość rysunku technicznego,
  • doświadczenie w ustawianiu i obsłudze maszyn CNC będzie dodatkowym atutem,
  • kandydat musi posiadać wiedzę na temat sposobu obróbki, znajomość parametrów, doboru oprzyrządowania i narzędzi,
  • umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność pracy w zespole,
  • dyspozycyjność do pracy zmianowej.

Oferujemy:

  • nowoczesne i będące na wysokim poziomie technicznym miejsce pracy,
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość udziału w szkoleniach oraz zdobycia doświadczenia,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.